Breaking

Hakkımızda

diplomalarim

Sifaixir Uluslararası Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1966 Gaziantep doğumlu Adana, Mersin, İzmir de Lokmanhekimoğlu Şifalı Bitkiler Merkezi ve Dermanoğlu Şifalı Bitkiler Merkezi Kurucusu sonrası İstanbul’da Doğal Tedavi Alanında Kendini geliştirmiş ve bitkisel ürünler hakkında mesleğini icra eden, Özel Hastaneler ve çeşitli sağlık kuruluşları ile çalışmış, kendini çeşitli sağlık kursları ve eğitimleri ile geliştirmiş olup bunlar ( Temel Tıp, Temel Psikoloji, Alternatif Tıp, Tıp İlk Yardım, Biyokimya, Hasta ve Hekim Hakları ) ve Uluslar arası Profesyonellik belgeleri olan kendi işinde tam bir profesyonelce çalışıp insanlara en doğru ürünleri tavsiye eden saygı sevgi anlayışı içinde doğruluktan şaşmayan, içinde en önemlisi ALLAH korkusu olan Sifaixir Uluslararası Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Hedef ve amacı insanlara faydalı olabilmek ve bildiklerini öğretip bilmediklerini halen öğrenmeye çalışan yenilikçi en son gelişmeler ve tedavi yöntemlerini araştırmacı güncel bir Sifaixir Uluslararası Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti dir..

Uzmanlık Alanlarımız
COPAB Uluslararası Psikolog, Profsyonel Kurumlar Tam Üyeliği.
Alternatif Tıp Uzmanlığı AAHEA Üyeliği.
COPAB Uluslararası Alternatif Tıp Belge No: C-201300361 Profsyonel Kurumlar Tam Üyeliği.
EN2georgia e2g-201300012 onaylı Uluslararası geçerlilik Alternatif Tıp Uzmanlığı Kayıtlı Belgelerimiz.
Biokimya Uzmanlığı 2072011 belgemiz.
Temel Tıp, Doğal Tedavi Uzmanlığı, Adı geçen mesleğini icra ederken Doğal Tedavi Uzmanı Ünvanını Kullanabilir belgemiz.
Hasta ve Hekim Hakları eğitimi ve sertifikası ve çeşitli sağlık eğitimleri seminerleri, kurslar sertifikalar, Diplomalar,
ve halen kendimizi eğitmeye ve öğrenmeye çalışıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem ve güven için çok teşekkür ederiz..